У Ківерцях збирають гуманітарну допомогу та шукають волонтерів


Допомагаючи іншим ми допомагаємо собі. Волонтери просять долучитися до збору речей, техніки, засобів гігієни, продуктів для родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Об этом сообщает 32kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Шановні мешканці Ківерець та Волинської області! Ківерцівська ГО «Станція Добра» продовжує збір необхідних речей для малозабезпечених сімей Ківерцівського району та Волині. Спільними зусиллями ми вже зробили щасливішими більше сотні сімей, які потребували не тільки матеріальної допомоги, а й психологічної підтримки.

Ми впевнені, що знайдеться достатньо чуйних людей, які хотіли б зробити свій внесок у добру справу. Зайвий одяг, який, зазвичай, роками зберігається вдома, іграшки, техніка, ліки, канцтовари, можуть стати у нагоді потребуючим сім’ям. Ми уявляємо, як зрадіють діти, отримавши светри або теплі куртки, коли зима вжене за горами, – звертається до усіх небайдужих волинян засновниця ГО «Станція Добра» Альона Максименко.

Склад куди ви можете принести допомогу або ж отримати її працює у середу та четвер з 16.00 до 19.00 за адресою, Ківерці, вул. Шкільна, 15.

Станція Добра завжди відкрита для нових людей, знайомств та зустрічей.

Організація не ставить вікових обмежень. Куди можуть приходити волонтери від 14 років і до 100. Молодші 14 років можуть відвідувати наші зустрічі з батьками, бабусями та дідусями.

Які переваги волонтерства у нашій організації?

✔️ Волонтери першими дізнаються про цікаві заходи, які будуть відбуватися найближчим часом у місті за участю Станції Добра.

✔️ Волонтери можуть втілити свій проект з нашою допомогою, якщо він допоможе нам прямувати до однієї цілі.

✔️ Можливість потрапити на тренінг, табір для покращення своїх знань в першу чергу надається членам організації та волонтерам️!

✔️ Нові можливості, друзі і теплі зустрічі гарантовані для наших волонтерів.

Чекаємо на Вас у середу о 19.30 за адресою: вул., Шкільна, 15, Ківерці.

Контакти ГО «Станція Добра»:

Група у Facebook – https://www.facebook.com/groups/2338151642897808/

Телефони:

Альона +380668022038;

Світлана +380661698743 або +380983398850.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-kivertsiakh-zbyraiut-humanitarnu-dopomohu-ta-shukaiut-volonteriv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя